Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

PowerAll.lv – Latvijas vadošā rezerves un garantētās elektrobarošanas uzņēmuma SIA “Energolukss” interneta veikals ar vairāk kā 20 gadu pieredzi nozarē.

Mūs izvēlās klienti, kam svarīga kvalitāte, tehniskais atbalsts, pieejamība un pārdevēja ekspertīze.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu preču izlasi tieši par labākajām pieejamajām cenām, kā arī nepieciešamās konsultācijas teicamā tehniskā līmenī.

  • Specializēts veikals – PowerAll.lv piedāvājam to, ko pārzinām vislabāk – tehniskas iekārtas un instrumentus.
  • Eksperti – PowerAll.lv darbinieki ir speciālisti ar ilggadēju pieredzi enerģētikā, mehānikā un tirdzniecībā. Iepērkoties PowerAll.lv, jūs strādāsiet ar profesionāļiem.
  • Kvalitāte – PowerAll.lv eksperti veicot rūpīgu piegādātāju, ražotāju un konkrētu preču izpēti ir izvēlējušies labākos iespējamos piedāvājumus, lai nodrošinātu mājsaimniecībai vai profesionālam darbam piemērotākās iekārtas un preces ievērojot teicamu kvalitātes un cenas attiecību.
  • Reāla noliktava – Rūpīgi sekojot preču plūsmai un paredzot tirdzniecības tendences, PowerAll.lv speciālisti organizē piegādes no ražotājiem, un partneriem, lai mūsu noliktavā vienmēr būtu pieprasītāko preču rezerves.
  • Atbildība – PowerAll.lv kvalitātes pamatā ir atbildība. Atbildība pret klientu. Atbildība pret piegādātājiem. Atbildība pret darbiniekiem. Atbildība pret apkārtējo vidi.